Pobierz specyfikacje naszych produktów

Pobierz katalog naszych produktów. 

Nasz produkt jest innowacyjny na rynku polskim i europejskim. Podnośniki stołowe naszej produkcji wykonywane są w Polsce, co daje nam kontrolę nad każdym procesem technologicznym oraz jakością wykonania.

Każdy podnośnik stołowy malowany jest proszkowo, co przekłada się na dużą wytrzymałość na zarysowania w warunkach użytkowania każdego naszego produktu.

Podnośnik posiada dwie sprężyny gazowe, które w automatyczny sposób dają regulację wysokości. Maksymalne obciążenie wynosi od 25 do 45 kg.

Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, praktycznie na każdym etapie procesu produkcyjnego, dzięki czemu możemy na bieżąco wprowadzać wszelkie modyfikacje w produkcie, również związane kolorystyką, dostosowując ją do pełnej palety RAL.

dbamy o jakość naszych produktów

Dbamy o jakość naszych produktów, które wytwarzane są w naszym zakładzie produkcyjnym od projektu do końcowego wyrobu.

Zaprojektowany i wyprodukowany przez nas podnośnik stołowy jest nowoczesnym rozwiązaniem dla rynku meblarskiego do produkcji stołów i ławostołów w zabudowie oraz bez.

Malowanie proszkowe daje nam pewność, że produkt jest zabezpieczony przed zarysowaniami oraz jakość jego wykonania zapewnia długotrwałe użytkowanie.  

Zastosowanie sprężyn gazowych daje pełną automatykę podnoszenia, a wdrożone przez nas dodatkowe rozwiązania techniczne powodują, że prowadnice nie zacinają się i nie blokują.

KONTAKT

tel. +48 33 814 45 18+48 604 618 160
NIP: 9372122454
e-mail: biuro@jbqpolska.pl

DZIAŁ SPRZEDAŻY
tel. +48 604 618 160